PEELING CIAŁA
(jako dodatek do masażu)

Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, staje się lepiej ukrwiona i nawodniona.

MASAŻ GŁOWY SHIATSU
( jako dodatek do innego masażu)

Masaż shiatsu uwalnia od napięcia i wprowadza osobę masowaną w stan odprężenia. Pochodzi z Japonii. Rozwinął się na początku XX w. Jest powszechnie uważany za tradycyjny sposób terapii leczniczej. Shiatsu w języku japońskim oznacza nacisk palców. Stąd też wywodzi się nazwa masażu. Stosuje się go w celu przywrócenia naturalnych sił organizmu. Zwiększa on potencjał mocy uzdrawiającej ciało. Opiera się na tradycyjnej medycynie chińskiej, zgodnie z którą choroby wywołane są zaburzeniem równowagi naturalnego przepływu energii w ludzkim ciele.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny niesie za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu. Masaż klasyczny działa również na układ nerwowy – uspokaja lub pobudza pacjenta, powodując sprawniejsze przesyłanie bodźców do mięśni.

MASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA

Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Masaż pomaga Paniom w ciąży przy efekcie opuchniętych i ociężałych nóg , wspiera proces przenikania płynu tkankowego do naczyń limfatycznych , przynosi bardzo dobry efekt przy bólach kręgosłupa i stawów , rozluźnia nadmiernie napięte partie mięśniowe, może również wpłynąć na zmniejszenie napięcia psychicznego.

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu osób aktywnych fizycznie, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Bańka chińska to jedna z odmian tzw. bańki zimnej czy próżniowej. Jej działanie opiera się przede wszystkim na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem. Na rynku najczęściej spotkamy gumowe modele, ale również takie, które zostały wykonane ze szkła i bambusa. Każde powyższych baniek charakteryzują się okrągłym kształtem i zaokrąglonymi brzegami. Dzięki takiej budowie z łatwością dają zassać się na skórze. 

Okazuje się, że masaż bańką chińską nie jest wyłącznie działaniem leczniczym. Wpływa on także korzystnie na wygląd naszej sylwetki, jednocześnie pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Po masażu każdy czuje się zrelaksowany i odprężony. 

Bańki chińskie do masażu pozwalają na: 

  • zredukowanie cellulitu
  • przyspieszenie przemiany materii
  • poprawienie ukrwienia
  • pozbycie się zbędnych substancji toksycznych
  • zmniejszenie bólów kręgosłupa
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego

Adres

Branickiego 11 lok. 193
Wilanów, Warszawa,

Kontakt

tel: 512 043 333
mail: perfectbodywilanow@idsl.pl